TurkCoder.TK
Thomson Vidalımiller | vidali mil,hiwin vidali mil
+90 212 549 70 25

Sosyal Medyada Biz}

Thomson Vidalı Miller

Thomson vidalı miller ve somunlarla ilgili daha detaylı bilgi için katalogları inceleyiniz.

Katalog 1

Katalog 2

thomson logo

NEFF Hassas Dönme Hareketli Bilyalı Vidalar

NEFF Dönme Hareketli Bilyalı Vida Tertibatları sessiz, düzgün çalışma ve verimli performans sağlamak için tasarlanmıştır. Talep üzerine hazır olarak bulunabilen daha yüksek doğruluk oranları ile birlikte, ±50µm/300mm oranında bir doğrulukla dönerler.  Bilyalı somunlar daha yüksek oranda kılavuzluk, düşük yıpranma ve düzgün çalıştırma performansı sağlayarak üç eşsiz bilyalı dönüş sisteminden birini (kullanılan vidanın çapına ve kurşun oranına bağlı olarak) içerir.  Bilyalı somunlar yağı tutmak için profilli nitril butadien kauçuktan siliciler ile standart olarak gelir ve ince atıkları geri püskürtmeye yardım eder (toz, barut vs.).

FineLine Hassas Dönme Hareketli Bilyalı Vidalar

FineLine Hassas Dönme Hareketli Bilyalı Vida Tertibatları makul bir fiyat üzerinden yüksek seviyede performans sağlamak için tasarlanmış ve üretilmiştir. Bilyalı vidalar dönme hareketi işlemlerinin üretim verimliliği sayesinde yüksek doğruluk sağlayan (±23µm/300mm standart) Thomson’ın patentli, Alman mühendisliği ile planlanmış Hassas Vida Üretme (PSF) Teknolojisi kullanılarak üretilmişlerdir. Bilyalı somunlar onları yüksek hız, aşırı yük ve/ya da yüksek sıcaklık uygulamaları için oldukça dayanıklı ve ideal hale getiren güçlendirilmiş çelikten yapılmış iki bilyalı dönüş sisteminden biri (düğme ya da uç desteği) ile üretilmişlerdir.

FSI Stil Hassas Bilyalı Vidalı Miller

düzgün hareket gerektiren yapılar için idealdir, Thomson FSI Stil hassas vidalı düzenekleri genellikle sadece bir zemin üründe bulunan konumsal doğruluk sağlamak devirdi. Kurullar lead’lerle çapı 16 ile 50 mm arasında 5 ila 40 mm arasında değişir – tüm ± 23 mm / 300 mm standart kurşun doğrulukları ile. İsteğe bağlı yapılandırmaları ve özel kaplamalar mevcuttur.

Hassas Artı Taşlanmış Bilyalı Vidalar

±12µm/300mm oranında standart kurşun doğruluğuna sahip Hassas Artı Taşlamalı Bilyalı Vida Tertibatları mevcut en yüksek hassasiyete sahip üründür.  Bu bilyalı vida tertibatları özellikle müşteri spesifikasyonlarına göre ön yüklemesi yapılmış bir FL-Stil bilyalı somuna sahiptir.   Bu benzersiz somun tasarımı en çok bakım gerektiren bilyalı vida uygulamaları için yüksek oranda yinelenebilirlik ve yüksek sertlik sağlar.  Her somun yongalara ve diğer kalıntılara karşı korumak için bir dahili Delrin silici ile birlikte standart olarak gelir.

thomson vidalı mil ve somunlar,16×5 vidalı mil, 16×10 vidalı mil, 16×16 vidalı mil, 20×5 vidalı mil, 25×5 vidalı mil, 32×5 vidalı mil, 40×5 vidalı mil, 20×10 vidalı mil, 25×10 vidalı mil, 32×10 vidalı mil, 40×10 vidalı mil, 50×10 vidalı mil, 20×20 vidalı mil, 25×25 vidalı mil, 32×32 vidalı mil, 40×40 vidalı mil, vidalı mil hesabı, vidalı mil fiyatları, vidalı mil somun fiyatları, vidalı mil somunu, vidalı somun,gten vidalı mil,thomson vidalı mil,thk vidalı mil